Dzwon 24h - +48-669-152-872 go-bus@o2.pl

Jeździmy do Niemiec
i Holandii codziennie.
Już od 290zł

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem specjalizująca się w transporcie osób do Niemiec, Holandii oraz z powrotem do Polski. Obsługujemy całe Niemcy oraz Holandię.

Z nami dojedziesz bezpiecznie na czas i bez stresu.

Z własnego doświadczenia wiemy jak ważny jest dobry przewoźnik, który nas nie zawiedzie, zawiezie i przywiezie bezpiecznie do celu. Priorytetową uwagę skupiamy na bezpieczeństwie naszych klientów.

Patrzymy i pilnujemy stanu technicznego naszych busów oraz na naszych kierowców którzy muszą być zawsze wypoczęci, wyspani oraz chętni do pomocy przy załadunku i rozładunku bagażu. Kierowcy jeżdżący w naszej firmie posiadają wieloletnie doświadczenie w trasach międzynarodowych. 

Z

Wieloletnie doświadczenie kierowców

Z

Usługa ‘’door to door’’

Co 5 kurs 50% taniej

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

24h

Obsługa

480

Zadowolonych klientów na miesiąc

120,000 km

Przejechanych kilometrów w miesiącu

35

Wyjazdów w miesiącu

Wiemy, że są klienci którzy niewiedzą gdzie jadą mają tylko adres, niema problemu zorganizujemy wam podróż z myślą o was i dla wygody każdego pasażera mamy usługę ‘’ door to door’’ przyjedziemy po was pod wskazany adres np. pod dom i zawieziemy np. do Niemiec pod same drzwi, bez przesiadek.

 

CENNIK

 

Z

ze Śląska do Niemiec od 330zł/70€

Z

z Małopolski do Niemiec od 350zł/75€

Z

z Opolskiego do Niemiec od 290zł /65€

Z

z Podkarpackiego do Niemiec od 400zł/85€

Z

z Dolnośląskiego do Niemiec od 290zł/65€

Z

z Śląska do Holandii od 330zł/70€

Z

z Małopolski do Holandii od 350zł/75€

Z

z Opolskiego do Holandii od 290zł/65€

Z

z Podkarpackiego do Holandii od 400zł/85€

Z

z Dolnośląskiego do Holandii od 290zł/65€

Z

Przewóz paczek do 30kg 150zł / 35€

Z

organizujemy również przeprowadzki do i z Niemiec oraz Holandii usługa jest wyceniana dla każdego klienta indywidualnie.

Masz pytania? Zadzwoń! Nasi koordynatorzy odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą oraz zorganizują twoją podróż tak by zleciała szybko, wygodnie i przyjemnie. Z usługą ‘’ door to door ‘’ niczym się nie martwisz ty dzwonisz my wyceniamy całkowity koszt podróży przyjażdzamy pod wskazany adres i więźniemy do celu oczywiście z przerwą na kawkę. 🙂

 

Nie musisz się martwic ani drogą ani bagażem.

Posiadamy duże, wygodne, bezpieczne, kameralne busy wyposażone w wygodne przystosowane do długich tras fotele. Każdy bus wyposażony jest w klimatyzację, wi-fi, gniazdo 220V oraz USB by każdemu klientowi umylic podróż. Mamy przestronne luki bagażowe w każdym busie, załadujesz każdą torbę i każdą ilość co najważniejsze bez dodatkowych opłat*

Kontakt

OPŁATE ZA PRZEJAZD MOŻNA PRZELAĆ NA KONTO

LUB GOTÓWKĄ U KIEROWCY

PL
EURO

SWIFT/BIC INGBPLPPW

Telefon

E-mail

bgn-bus@o2.pl